Gastvrouwen:
Annelieze van Roosmalen, tel.: 06 24 69 75 77
Liesbeth van de Wouw, tel.: 06 48 51 58 77
Prijs: € 26,00

Vanwege het grote succes is de keuze voor de kerstviering wederom gevallen op Mercure Hotel Tilburg. We laten ons verrassen door de lekkernijen die horen bij een High Tea. Alles wordt geserveerd op een plank. Ook de verse thee zal niet ontbreken. Verder zorgt de sfeer ervoor dat je een ontspannen en gezellige middag beleeft.
De ontvangst begint al feestelijk want er staat een glaasje bubbels met of zonder alcohol voor je klaar. Verder worden we verwend met een soepje en een amuse, hartige sandwiches en zoetigheden als afsluiting. Tijdens het hartige gedeelte wordt voor de liefhebber een glas versgeperste jus d’orange geserveerd.
Indien je naast de aangeboden dranken iets anders wilt gebruiken, kun je dit bestellen bij de bediening. Zij lopen rond en verzorgen je verzoek. Je kunt het drankje ter plekke afrekenen met een pinbetaling. Cash betalen is daar niet mogelijk.
Diëten kun je bij aanmelding opgeven, alleen 100% glutenvrij is niet te garanderen.